Adıyaman’dan Çiçek Siparişi vermek isteyen çiçekseverler için 2 tane websitesi tanıtacağız. Gerçi büyük çiçek siteleri Türkiye çapında çiçek gönderimi yapabiliyor ancak yerel siteleri kullanmak isteyebilirsiniz.

www.adiyamancicekevi.com adresinden hizmet veren Adıyaman Çiçek evinin adresi: Atatürk bulvarı örnekevler mahallesi hastane caddesi no:100 telefon numarası ise: 0352 222 36 12. Websitelerinde kendilerini şöyle tanıtıyor Adıyaman çiçek Evi:

Sizlere, özenle hazırladığımız yüzlerce çiçek modellerimizle en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Katagorilerden seçeceğiniz çiçekleri Adıyaman’ın her semtine gönderiyoruz . Web sitemiz aracılığı ile sevdiklerinize güvenli bir altyapı ile 7/24 online çiçek siparişi verebilirsiniz ,istediğiniz tarih de ve saat de çiçeğiniz teslim edilecektir .

Çiçekçilik sanıldığının aksine sadece çiçeklerle yapılan düzenlemeler, süslemelerden ibaret değildir. Çiçekçilik müşteriye saygıdır, sadakattir, güvendir, sır tutmaktır. Bizim müşterilerimiz sadece alışveriş yapmaz, dostluğumuz ticarete katıktır her zaman!

Türkiye’nin her yerine çiçek göndermeyi, tüm internet kullanıcılarının bir tıklama yakınına getirmekte ve bunu en ekonomik bir şekilde sunmaktayız. Amacımız, toplumumuzda (ne yazık ki) yeterince yaygın olmadığını düşündüğümüz “çiçek göndermeyi” yayınlaştırmaktır.

Adıyaman çiçek evi ailesi olarak amacımız alışverişinizi daha zevkli ve kolay hale getirmek Bu nedenle sitemizdeki çiçekleri kategorilere ayırdık. Size de sadece göndermek istediğiniz çiçeğin kategorisine girip içinden seçim yapmak kalıyor.

Sevdiklerinize en güzel çiçekleri gönderebilir, gelişmiş çiçek arama sayfalarımızda özel gününüz için en doğru çiçeği seçebilirsiniz. İsterseniz çiçek gönderdiğiniz kişiler adres defterinizde saklanacak ve sevdiklerinizin özel günleri her sene size e-mail yoluyla hatırlatılacaktır. Çiçeğiniz teslim olduğunda size e-mail ve SMS yoluyla çiçeğinizin teslim edildiği bildirilecektir.Firmamız online satış firmasıdır. Çiçek siparişlerinizi  adıyaman’daki temsilci çiçekçilerimiz ile aynı gün teslimat yapılmaktadır.

Bir diğer sitemiz ise Bahtım Çiçekcisi. Adıyaman’ın Çiçekçisi sloganını kullanan ve www.bahtimcicek.com adresinden hizmet veren Bahtım Çiçekçilik ve Organizasyon’un telefon numarası ise 0416 216 86 66 websitelerinde amaca göre çiçek seçenekleri de bulunan bahtım çiçek (doğum günü, dostluk, özür dileme gibi…) Adıyamanlılara hizmet veriyor.

Siz de Adıyaman’dan çiçek siparişinde bulunmak istiyorsanız bu iki websitesini kullanabilirsiniz.