Konya’dan çiçek siparişi vermek isteyen çiçek severler için internet üzerinden sipariş verebileceğiniz Konya’ya hizmet veren iki kurum tanıtacağız.

Tanıtacağımız ilk site konyacicekci.net adresinden yayın yapan Menekşe Çiçekçilik.
Konyacicekci.net’in iletişim bilgileri:

Adres: Nalçacı Cad. No: 15/B Selçuklu Konya
Telefon: 0332 233 03 93
MSN: my.menekse@hotmail.com

Siparişlerinizde bir sıkıntı olması durumunda buradan ulaşabilirsiniz. Konyacicekci.net adresi üzerinden yayın yapan Menekşe Çiçekçilik, Konya merkezli bir firma olup 2005 yılından beri Çiçekçilik konusunda hizmet vermektedir. Bu siteden eşinize, sevdiklerinize çiçekler gönderip onları mutlu edebilirsiniz. Ayrıca sitelerinde güzel sözler ve çiçek bakımı gibi konularda yazılar da bulunuyor.

İkinci sitemiz ise konyacicekevi.com adresinden hizmet veriyor. Konya’nın her semtine çiçek gönderimi hizmeti veren konyacicekevi.com’da kredi kartıyla ve havale ile ödeme yapabilirsiniz. Turkiyeonlinecicek.com sitesinin Konya uzantısı olan Konyacicekevi.com websitesinde kendisini şu cümlelerle tanıtıyor.

Sizlere, özenle hazırladığımız yüzlerce çiçek modellerimizle en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Katagorilerden seçeceğiniz çiçekleri konya’nın her semtine gönderiyoruz . Web sitemiz aracılığı ile sevdiklerinize güvenli bir altyapı ile 7/24 online çiçek siparişi verebilirsiniz ,istediğiniz tarih de ve saat de çiçeğiniz teslim edilecektir .

Çiçekçilik sanıldığının aksine sadece çiçeklerle yapılan düzenlemeler, süslemelerden ibaret değildir. Çiçekçilik müşteriye saygıdır, sadakattir, güvendir, sır tutmaktır. Bizim müşterilerimiz sadece alışveriş yapmaz, dostluğumuz ticarete katıktır her zaman!

Türkiye’nin her yerine çiçek göndermeyi, tüm internet kullanıcılarının bir tıklama yakınına getirmekte ve bunu en ekonomik bir şekilde sunmaktayız. Amacımız, toplumumuzda (ne yazık ki) yeterince yaygın olmadığını düşündüğümüz “çiçek göndermeyi” yayınlaştırmaktır.

Konya çiçek evi ailesi olarak amacımız alışverişinizi daha zevkli ve kolay hale getirmek Bu nedenle sitemizdeki çiçekleri kategorilere ayırdık. Size de sadece göndermek istediğiniz çiçeğin kategorisine girip içinden seçim yapmak kalıyor.

Sevdiklerinize en güzel çiçekleri gönderebilir, gelişmiş çiçek arama sayfalarımızda özel gününüz için en doğru çiçeği seçebilirsiniz. İsterseniz çiçek gönderdiğiniz kişiler adres defterinizde saklanacak ve sevdiklerinizin özel günleri her sene size e-mail yoluyla hatırlatılacaktır. Çiçeğiniz teslim olduğunda size e-mail ve SMS yoluyla çiçeğinizin teslim edildiği bildirilecektir.Firmamız online satış firmasıdır. Çiçek siparişlerinizi  konya’daki temsilci çiçekçilerimiz ile aynı gün teslimat yapılmaktadır.